Asansörlü Nakliyat

Son yıllarda teknolojide yaşanan önemli gelişmelerin sonuçları nakliyat sektöründe de görülmeye başlanmıştır. Cantürk Nakliyat olarak üst katlarda oturan bütün müşterilerimizin eşyalarının güvenle taşınması için İstanbul asansörlü nakliyat yapmaktayız. Kullandığımız son sistem portatif yük asansörleri ile eşyalarınız kol gücüne ihtiyaç duyulmadan araçlara alınmaktadır. Aynı şekilde yeni adreste de bu sistem kullanılmakta ve eşyalar asansör ile evin içine alınmaktadır. Asansör kullanımı ile eşyaların güvenliğinin sağlanmasının yanında ayrıca nakliyat sürecinin kısalmasını da sağlamaktayız. Bu şekilde taşınma uzun ve sıkıntı verici bir süreç olmaktan çıkmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekte düşük kar marjı ile çalışarak bütçenize uygun fiyatlar bulmanızı sağlamaktayız.

Paketleme ve Ambalajlama

Nakliyat sırasında eşyaların güvenliği için alınan tedbirler arasında paketleme ve ambalajlama desteğinin verilmesi ilk sırada yer almaktadır. Çünkü her eşyanın cinsine uygun malzeme ve teknik ile koruma altına alınması şarttır. Bunu da firmamızın alanında eğitim almış ekipleri yapmaktadır. Evinizin ya da ofisinizin taşınması gerektiğinde bunun için firmamızı tercih etmeniz halinde öncelikle adresinize yapılan ücretsiz ziyaret ile ekspertiz yapılmakta nakliyat planı oluşturulmaktadır. Bu planın yapılması ve onayınızın alınmasının ardından ise sigorta da başlatılarak içinizin rahat olacağı bir nakliyatın gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Eski adreste dikkatle paketlemesi yapılan eşyalar yeni adrese taşındıktan sonra ise burada isteğinize bağlı olarak yerleştirilmesi işlemi yapılmaktadır. Bu sayede eşyaları yerleştirmek için de zaman kaybı yaşamanızın önüne geçilmektedir.

İstanbul Şehir İçi Nakliyat

Firmamızın vermekte olduğu üstün kalitede hizmet ile İstanbul şehir içi nakliyat ihtiyacı olan kişilerin ilk tercihi olmaya devam etmektedir. Modern yöntemler, özveri ile çalışan geniş ekiplerin yanı sıra yeni model kapalı kasa araçlar ile nakliyatı gerçekleştirmekteyiz. Güvenin çok önemli olduğunu bilmekte ve tam planlanan süre içinde nakliyatı sonuçlandırmaktayız. İstanbul merkezli firmamız şehir içinde olan nakliyatları aynı gün içinde sonuçlandırmaktadır. Ülkemizin diğer illerine taşınacak kişiler için de İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetini sunmaktayız. Yeni evinizin hazır olmadığı durumlarda ise gerektiği süre boyunca eşyaları depolarımızda güvenli olarak bekletmekte ve depolama hizmetimiz ile de yanınızda yer almaktayız. Detaylı bilgiyi online olarak alabilirsiniz.