Blog

Bahçelievler Ucuz Nakliyat

İstanbul’un en büyük ilçelerinden olan Bahçelievler ucuz nakliyat hizmetinin yoğun olarak gerek duyulduğu bir yerdir. Cantürk Nakliyat olarak firmamız bu hizmeti garantili olarak vermekte ve bu sayede firmamıza duyulan güven arttığı gibi taleplerde artmaya devam etmektedir. Bizlerde gelişmeye ve büyümeye devam ederek bu taleplerin tam zamanında karşılanmasını sağlamaktayız. Özveri ile yılın her günü ve her saati çalışmakta ve en uygun olduğunuz süre içinde nakliyatı gerçekleştirmekteyiz. İlçemizde ve İstanbul içinde aynı gün nakliyat sonuçlandırılırken şehir dışına taşınmanız gerektiğinde bu yeni şehrin uzaklığına göre biraz daha uzun sürmektedir. Firmamızı tercih etmeniz halinde ücret alınmadan evinize bir ziyaret gerçekleştirilmekte ve bu şekilde eşyalar yerinde görülerek fiyat teklifi sunulmaktadır. Bu teklifin onaylanmasının ardından yapılan taşınma planıyla nakliyatın başlayacağı ve biteceği saati bilmeniz mümkün olmaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama                                           

Ev taşımayı sıkıntılı yapan süreçlerin başında eşyaların toplanması ve yeni adreste de yerleştirilmesi önemli bir yer tutmaktadır. Bu işlemin yorucu olmasının yanında zaman kaybı yaşatması da profesyonel destek alınmadığında kaçınılmazdır. Evinizi taşımak için firmamızı tercih etmeniz halinde ilave ücret alınmadan paketleme ve ambalajlama desteği verilmektedir. Bu sayede taşınma sırasında yaşanan zaman kaybının en aza inmesi sağlanmaktadır. TSE standardında kaliteli malzemeyle eşyalar cinsine uygun teknik kullanılarak koruma altına alınmaktadır. Sonrasında ise bina önüne getirilen portatif asansör sistemleri ile araçlara alınarak yeni evinize nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Yeni evinizde normal yaşantınıza hemen başlayabilmeniz için de eşyaların yerleştirilmesi işlemi uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Bahçelievler Sigortalı Nakliyat

Yoğun bir trafiğin olduğu İstanbul’da kimi zaman kazalar kaçınılmaz olmaktadır. Bu nedenle nakliyat sırasında eşyaların güvenliği ve bir hasar oluşması halinde bunun size sıkıntı vermemesi için sigorta önem taşımaktadır. Firmamız bütün müşterilerine sigorta desteğini ilave ücret almadan vermektedir. İçinizin rahat olacağı bir nakliyat süreci için ekiplerimiz evinize gelmeden nakliyat sözleşmesi ve Bahçelievler sigortalı nakliyat yapıldığını kanıtlayan poliçe teslim edilmektedir. Sigorta bütün nakliyat süresince devam etmekte ve bir hasar oluşması halinde bunu sigorta şirketi tanzim etmektedir.

Bu gönderiyi paylaş