Eşya Depolama

İstanbul ülkemizin en kalabalık ve kentsel dönüşümün devam eden şehri olmasıyla kişilerin evlerini ve ofislerini zaman zaman taşımaları gerekmektedir. Kimi zaman eski adresin acilen boşaltılması gerektiği halde yeni evde hazır olmamaktadır. Bu durumda Cantürk Nakliyat firmamız İstanbul eşya depolama hizmeti ile çözüm üretmektedir. Eşyalar gerektiği süre boyunca depolarımızda güvenle beklemektedir. Sunduğumuz bu hizmetten yararlanılması ile bir süreliğine kullanılmayacak bir miktar ağır eşyalarında elden çıkartılmasına gerek kalmamaktadır. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde depolarımıza koymak istediğiniz eşyaların listesi alınmakta ve size uygun fiyat çözümleri üretilmektedir. Eşyalar adresinizden paketleme ve ambalajlaması yapılarak alınmakta istediğiniz tarihte de istenen adrese teslimi gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Şehir İçi Nakliyat

Firmamızın sunmakta olduğu garantili hizmete gelen talepler artmaya devam etmektedir. Bizlerde üstlendiğimiz sorumluluğun farkında olarak titizlik ve özveri ile yılın her günü çalışmaktayız. Bu şekilde İstanbul şehir içi nakliyat hizmeti aldığınızda nakliyatın aynı gün içinde tamamlanmasını sağlamaktayız. Nakliyat öncesi yapılan ücretsiz ekspertiz ile fiyat teklifini sunmakta ve onayınızı almanın sonrasında oluşturulan taşınma planı ile nakliyatı sorunsuz olarak gerçekleştirmekteyiz. Geniş ekipler, modern asansör sistemleri ve yeni model araçlar kullanarak nakliyatın kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktayız. Bütün süreci yetkili personelimiz denetlemekte ve bu şekilde sizin eşyaların başında olmanıza gerek kalmamaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine olduğu gibi şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de deneyimli ekiplerimiz bunu eşyaların güvenle taşınması için maksimum düzeyde önlem alarak gerçekleştirmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Ev taşımanın firmamız ile çalışmanız halinde sıkıntılı ve yorucu bir süreç olmadığını görebilirsiniz. Eşyaların toplanması, paketleme ve ambalajlama yapılarak koruma altına alınması eğitimli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Ardından İstanbul evden eve nakliyat hizmetinde portatif asansör sistemlerini kullanıyor olmamız ile hızla araçlara alınmaktadır. Profesyonel sürücülerin kullandığı araçlar hedefe ulaştıktan sonra yine eşyalar asansör sistemlerimiz ile evin içine alınmaktadır. Sektöre getirdiğimiz yenilikler arasında eşyaların yerleştirilmesi yer almaktadır. Bu sayede tıpkı eşyalar toplanırken olduğu gibi yerleştirilirken de yorulmanıza ve zaman kaybı yaşamanıza gerek kalmamaktadır. Her müşterimizin özel olduğunu bilmekte ve bizimle iletişime geçmeniz halinde size özel nakliyat çözümleri üretmekteyiz.