Eşya Paketleme

Ev ya da ofislerin taşınması gerektiğinde eşyaların maksimum koruma altına alınması önem taşımaktadır. Eşyaların koruma altına alınması için paketleme ve ambalajlama firmamızın profesyonel ekipleri tarafından TSE standardında kaliteli malzeme kullanılarak yapılmaktadır. Taşınmak için firmamızı tercih etmeniz halinde sadece özel eşyalarınızı toplamanız yeterli olacaktır. Bunun ardından ekiplerimiz adresinize gelecek ve önce mobilyaların ve elektronik eşyaların demontajı yapıldıktan sonra paketleme işlemi yapılacaktır. Nakliye yapılmaya hazırlanan eşyalar firmamızın sahip olduğu portatif yük asansörleri ile araçlara alınmaktadır. Yeni adrese taşınmasının ardından ise eşyalar isteğinize göre yerleştirilecek ve normal hayatınıza kısa sürede devam etmeniz mümkün olacaktır. Alınan üst düzey önlemler ile eşyaların en ufak bir şekilde zarar görmesi önlenmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Geniş ekiplerimiz ile verdiğimiz İstanbul evden eve nakliyat hizmetinde modern yöntemler kullanmaktayız. Kaliteli malzeme ile eşyaların paketlenmesi yapılmakta ardından asansörlü nakliyat ile taşınma süresinin kısaltılması sağlanmaktadır. İstanbul merkezli olan firmamız bütün ilçeleri arasında sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Nakliyat sırasında sizin eşyaların başında beklemenize gerek olmaması için yetkili arkadaşımız tarafından gerekli koordinasyon ve denetleme yapılmaktadır. Planlı olarak hizmet vermenin önemli olduğunu bilmekte ve firmamızı tercih etmeniz halinde öncelikle uygun olduğunuz günü öğrenmekte ve bu gün için taşınma planı oluşturmaktayız. Planlama yapılmasıyla şehir içi nakliyat aynı gün olacak şekilde yapılmaktadır. Şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de profesyonel ekibimiz ile yeni şehrinize sorun yaşamadan taşınmanız mümkün olmaktadır.

İstanbul Sigortalı Nakliyat

Her sektörde olduğu gibi nakliyat sektöründe de çeşitli düzenlemeler yapılmıştır. Nakliyat hizmeti vermek için gerekli bütün belgelere sahip olan Cantürk Nakliyat firmamız bütün müşterilerine İstanbul sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir. Eşyaların gerçek değerinden sigorta yapılmasını ücretsiz ekspertiz yapıyor olmamız ile sağlamaktayız. Firmamız nakliyat öncesinde fiyat teklifini sunmakta ve onayınızı almanın sonrasında nakliyat sözleşmesi hazırlanmaktadır. Bu şekilde taşınma bittikten sonra ise ilave maliyetlerle karşılaşmamanız için sözleşmenin bir nüshası ve yapılan sigortanın poliçesi de size teslim edilmektedir. Özveri ile yılın her günü çalışmakta ve İstanbul’da yaşayan kişilerin üstün kalitede nakliyat hizmeti alabilmesini sağlamaktayız.