Evden Eve Nakliyat

İnsanların kimi zaman evlerini ya da ofislerini yeni bir adrese taşımaları gerekebilmektedir. Bu durumda olan kişilerin eşyalarının zarar görmeden taşınması için de Cantürk Nakliyat olarak profesyonel ekiplerimiz ile İstanbul evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimizi garanti kapsamında vermekte ve stres olmadan taşınmanızı sağlamaktayız. Avrupa ve Amerika’da kullanılan modern nakliyat yöntemlerini kullanmakta ve eşyalar için maksimum düzeyde koruma önlemleri almaktayız. Ev sahiplerinin en çok stres oldukları durum ise bütçelerine yüksek maliyetlerin gelmesidir. Oysa firmamızı tercih etmeniz halinde düşük kar marjı ile çalışıyor olmamızdan kaynaklı bütçenize uygun fiyatlar sunulmaktadır. Ücretsiz yapılan ekspertiz ile en uygun fiyat teklifi hazırlanmaktadır onayınızın alınmasının ardından da taşınma planı uygun olduğunuz gün için oluşturulmaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama

Nakliyatın yapılması sırasında eşyaların hasar görmemesi için firmamızı tercih ettiğiniz takdirde eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemini uzman ekiplerimiz ile yapmaktayız. Sizler sadece özel eşyalarınızı toplamakta geri kalan tüm eşyalar uygun malzeme ve teknik ile koruma altına alınmaktadır. Yapılan plan ile yeterli sayıda personelden oluşan ekip yetkili personelimiz başlarında olacak şekilde gelmektedir. Bu sırada bina önüne getirilen portatif yük asansörünün de kurulumu yapılarak bina merdivenleri kullanılmadan eşyalar araçlara alınmaktadır. Yeni evinize ulaşan eşyalar evin içine alındıktan sonra da yerleştirilmesi işlemi isteğinize bağlı olarak yapılmaktadır. Yeni eviniz size normal hayatınıza devam etmeye uygun olarak teslim edilmekte ve ekiplerimiz evinizden ayrılmaktadır.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul tüm ülkeden göç alan bir şehir olmasının yanında kimi zaman buradan farklı şehirlere de taşınan insanlar olmaktadır. Bu durumda sunduğumuz İstanbul şehirler arası nakliyat hizmeti ile bu taşınmayı sizler için kolay ve sorunsuz bir hale getirmekteyiz. Kapalı kasa içleri süngerle kaplı araçlar kullanmakta uzun yolda eşyaların iklim şartlarından, etkilenmesini önlemekteyiz. Ülkemizin her il ve ilçesine sizin için hizmet götürmekteyiz. Güvenin önemli olduğunu bilmekte üstlendiğimiz her nakliyatı tam zamanında sonuçlandırmaktayız. Nakliyat sözleşmesini ve sigorta poliçesini nakliyat öncesi size teslim etmekteyiz. Nakliyat bitiminde ilave masraflar ile karşılaşmanızı önlemekteyiz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.