Hakkımızda

Nakliyat sektörünün hızla gelişmeye devam etmesine Cantürk Nakliyat olarak katkıda bulunmaktayız. Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli noktalardan birisi tüm müşterilerimize modern yöntemler ve dinamik bir ekip ile hizmet veriyor olmamızdır. 7/24 özveri ile çalışmakta işimizi dikkatle yapmakta ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmaktayız. Her müşterimize garanti vermekte ve üstlendiğimiz bütün nakliyatları kısa sürede tamamlamakta ve stres yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Köklü bir firma olarak gelişmeye ve büyümeye önem vermekteyiz. Ekiplerimizi işini severek yapan kişiler ile arttırmanın yanında kullandığımız kapalı kasa araçları da düzenli olarak yenilemekteyiz. Tüm müşterilerimiz için bütçelerine uygun fiyatlar bulmaları için düşük kar marjı ile çalışmakta ve ücretsiz ekspertiz desteği vermekteyiz.

İstanbul Şehir İçi Nakliyat

İstanbul merkezli firma olarak öncelikle kendi şehrimizde yaşayan kişilerin ihtiyaç duyduğu İstanbul şehir içi nakliyat hizmetini karşılamaktayız. Firmamızla iletişime geçmenizin hemen ardından adresinize gelmekte ve fiyat teklifini sunmakta onayınızı almanın ardından da gerekli planlamayı yapmaktayız. Oluşturulan taşınma planıyla nakliyatın ne zaman başlayacağı ve biteceğini bilmenizi sağlamaktayız. Taşınma günü geniş bir ekip adresinize gelmekte öncelikle paketleme ve ambalajlama yapılmaktadır. Bu şekilde eşyalar taşınmaya hazır hale getirildikten sonra ise portatif yük asansörlerimiz ile asansörlü nakliyat yapmaktayız. Aynı gün içinde şehir içinde olan nakliyatı tamamlamaktayız. Eşyaların yerleştirilmesi işlemini de isteğinize bağlı olarak profesyonel ekiplerimiz gerçekleştirmekte ve yorulmayacağınız bir taşınma süreci sunulmaktadır.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul dışına taşınmanız gerektiğinde bunun için almanız gereken hizmet İstanbul şehirler arası nakliyat olacaktır. Bu hizmeti en güvenilir firmadan almak istemeniz ise en doğru tercihtir. Firmamızın uzman ekipleriyle yaptığımız nakliyat sırasında eşyalar için maksimum düzeyde koruma önlemi alınmaktadır. Alınan bu önlemler ile eşyalar en ufak bir hasar görmeden yeni adrese taşınmaktadır. Büyük bir ülkede yaşıyoruz ve eşyaların farklı bir şehre taşınması gerektiğinde bu bir günden fazla sürebilmektedir. Kapalı kasa araçlarımız ile uzun yolda eşyaların iklim şartları nedeniyle zarar görmemesi sağlanmaktadır. Firmamız bütün nakliyatları yetkili personelimiz ile koordine etmekte ve eşyaların başında kalmanıza gerek bırakmamaktadır. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.