Ofis Taşımacılığı

İşlerinizi yürüttüğünüz ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun için profesyonel hizmet almanız gerekmektedir. Bu şekilde ofis taşımacılığı hizmeti alarak eşyaların en ufak bir şekilde zarar görmesi önlendiği gibi taşınma işlemi hızla tamamlanmaktadır. Ofisin kapalı kalacağı zaman süresi uzun olduğunda işlerin aksayacağı çok açıktır. Bu nedenle sizin uygun olduğunuz zamanı belirlemekte ve bu süre içinde taşınmanızın mümkün olması için planlama yapmaktayız. Bu planı yetkili arkadaşımız koordine etmektedir. Güven konusunun önemli olduğunu bilmekte ve bunun için bütün personelimizi gerekli denetimlerden geçirilmektedir. Ayrıca gerekli işbaşı eğitimlerini vermekte ve işini sıfır hata ile yapan kişiler ile çalışmaktayız. Nakliyatı tam söz verdiğimiz süre içinde tamamlamakta ve işlerinizde aksama olmasını önlemekteyiz.

Paketleme ve Ambalajlama

Nakliyat sırasında eşyaların hasar görmemesi en önemli amaçtır bunun gerçekleşmesi için firmamız TSE standartlarında kaliteli ambalaj malzemeleri kullanmaktadır. Ofis eşyalarının bir birine benzer olması nedeniyle her masanın eşyasını ayrı olarak toplamakta ve yerleştirme sırasında sorun yaşanmasını önlemekteyiz. Yeterli sayıda personel ile taşınma günü gelinmekte hızla yapılan paketleme ve ambalajlama sonrasında bina önüne getirilip kurulan portatif yük asansörüyle araçlara alınmaktadır. Deneyimli sürücülerin kullandığı kapalı kasa araçlarımız ile yeni adrese eşyalar taşınmakta ve ofisin içine eşyalar alınmaktadır. Eşyaların yerleştirilmesi işlemi de firmamızın deneyimli personeli tarafından yapılmaktadır. Önemli evrakların taşınma sırasında güvende olması için kilitli kasalar kullanılmaktadır.

Sigortalı Nakliyat

Sigortanın öneminin anlaşılmasının ardından nakliyat firmaları da sigortalı nakliyat yapmaya başlamışlardır. Bunun yanında pek çok nakliyat firması bunu göstermelik olarak yapmaktadır. Oysa Cantürk Nakliyat olarak bizler yaptığımız ücretsiz ekspertiz ile eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Bu sigortanın poliçesini de taşınma öncesinde size teslim etmekteyiz. Ofisin ya da evin taşınması sırasında bütçelerinizin zorlanmaması amacıyla uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Nakliyat öncesinde yapılan ziyaret ile bütçenize uygun olarak fiyat teklifini sunmaktayız. Nakliyat sözleşmesi yapmakta ve bu sözleşme ile taşınma sonrasında ilave maliyetler ile karşılaşmayacağınızı bilmenizi sağlamaktayız. Hizmet alanı geniş bir sektörde yer aldığımızı bilmekte ve her müşterimiz için özel çözümler üretmekteyiz.