Parça Eşya Taşımacılığı

Gelişmeye devam eden nakliyat sektörüne getirdiğimiz yenilikler arasında İstanbul parça eşya taşımacılığı da yer almaktadır. Bu hizmetimiz ile evini ya da bir miktar ağır eşyasını farklı bir adrese taşımak isteyen kişiler için uygun fiyatlı çözümler üretmekteyiz. Bu hizmetimizin uygun fiyatlı olmasının nedeni ise aynı yönde taşınacak eşyaların aynı araca yüklenmesidir. Bu şekilde maliyet azaltılmakta ve hizmet bütçenize uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Parça eşyanın taşınması için firmamızı tercih etmeniz halinde yetkili personelimizin başında olduğu bir ekip adresinize gelmektedir. Bu ekip önce eşyaların paketlemesini yaparak koruma altına almaktadır. Ardından aracın içine alınan eşyalar kendilerine ayrılan bölüme yerleştirilmektedir. Hedef adrese tam belirtildiği süre içinde nakliyesi gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektörünün İstanbul evden eve nakliyat alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile verdiğimiz hizmet ile eşyalarınızın hasar görmeden taşınması sağlanmaktadır. Dinamik ve özveri ile çalışan ekiplerimiz ile yılın her günü hizmet vermekte ve bu şekilde en uygun olduğunuz zaman içinde taşınmanız sağlanmaktadır. İstanbul merkezli firmamız bütün ilçelere olduğu gibi şehir dışına taşınmanızda da garantili olarak hizmet vermektedir. Paketleme ve ambalajlama desteğimiz ile eşyaların koruma altına alınması gerçekleştirilmekte ve üst katlarda olması halinde de asansörlü nakliyat hizmetimiz devreye girmektedir. Kapalı kasa içleri süngerle kaplanmış yeni model araçlar kullanmakta trafiğe çıktıklarında yoğunluktan dolayı oluşacak sarsıntıdan ya da hava şartlarından etkilenmesini önlemekteyiz. Yeni adrese nakliye gerçekleştirildikten sonra ise isteğinize göre eşyaların yerleştirilmesi işlemini yaparak işimizi tamamlamaktayız.

İstanbul Sigortalı Nakliyat

Taşınma sırasında ev sahiplerinin en büyük stres nedeni eşyaların hasar görme ihtimali olmaktadır. Bu ihtimali ortadan kaldırmak için üst düzeyde önlemler almaktayız. Bununla yetinmemekte istenmeyen kazalar olma ihtimaline karşı da önlem almaktayız. Bunun için İstanbul sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız ücretsiz ekspertiz sayesinde eşyaların gerçek değerini belirlemekte ve sigortayı da bu değer üzerinden yapmaktayız. Nakliyat öncesinde başlayan sigorta tamamlanıncaya kadar devam etmektedir. Her müşterimizin eşyalarının çok değerli olduğunu bilmekte sıfır hata ile çalışan ekiplerimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.