Şehiriçi Nakliyat

İstanbul’da yaşayan kişilerin evlerini ve ofislerini taşımaları gerektiğinde bunun onlar için sıkıntılı bir süreç olmasını İstanbul şehir içi nakliyat hizmetimiz ile önlemekteyiz. Dinamik ekibimiz modern nakliyat teknikleri, teknolojik cihazlar ve yeni model araçlar kullanmaktadır. Bu şekilde eşyalar için güvenli olduğu kadar konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Eşyaların taşınması sırasında hasar görmemesi için maksimum düzeyde önlemler almaktayız. Planlı çalışmakta üstlendiğimiz nakliyatları yapılan planla belirlenen süre içinde taşımakta ve yaşanan zaman kaybının minimum olmasını sağlamaktayız. Taşınmanın bütçenize ağır yükler getirmesini önlemek için düşük kar marjı ile çalışmaktayız. Ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmeti ile eşyaları görmekte ve yeni taşınacağı adresin bilgilerini de alarak fiyat teklifinin en uygun olarak hazırlanmasını sağlamaktayız. Nakliyat sözleşmesi yapmakta ve bu şekilde verilen fiyatın kesin olmasıyla taşınma sonrasında ilave maliyetler olmayacağından emin olmanız mümkün olmaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama

İstanbul içinde ve şehir dışına taşınmalarda ev sahipleri için en çok stres yaratan neden eşyaların hasar görme ihtimalidir. Bu stresin ortadan kalkması için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. TSE standartlarında kaliteli malzeme kullanmakta ve her eşya için cinsine uygun teknik kullanmaktayız. Mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi işlemini firmamız ustaları gerçekleştirmekte yeni adreste de montajı yapılmaktadır. Kırılma ihtimali yüksek eşyalar ilaveten içleri köpüklü kutulara koyulmaktadır. Yeni adrese nakliyesi gerçekleştirilen eşyaların isteğinize bağlı olarak yerleştirilmesi işlemi de firmamızın deneyimli personeli tarafından yapılmaktadır. Bu şekilde eşyaları toplamak ve yerleştirmek için zaman kaybı yaşanması da önlenmiş olmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama

İnsanların çok paralar ödeyerek aldıkları kıymetli ev ve ofis eşyalarının tümünü ya da bir kısmını belli bir süre kullanmamaları gibi durumlar olabilmektedir. Bu durumlarda eşyaların güvenli bir şekilde kalacağı yer aranmaktadır. Bu durumlar için ise Cantürk Nakliyat olarak İstanbul eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Şehir merkezine yakın güvenli depolarımızda eşyalarınız istediğiniz süre boyunca kalmaktadır. Eşyaların depolarımıza getirilmesi ve istendiği zamanda yeni adrese teslimi için de firmamız personeli görev almaktadır. Her müşterimize özel nakliyat çözümlerini uygun fiyatlar ile üretmekteyiz bunlar hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.