Şehirler Arası Nakliyat

Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul göç almaya devam ettiği gibi çeşitli nedenler ile burada yaşayan kişiler farklı şehirlere taşınmaktadırlar. Bu kişiler için Cantürk Nakliyat olarak İstanbul şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Garantili olarak verdiğimiz bu hizmet ile eşyalarınız en ufak bir zarar görmeden yeni şehrinize ve yeni adresinize taşınması mümkün olmaktadır. Profesyonel bir ekip ile hizmet vermekte ve nakliyatı planlı olarak gerçekleştirmekteyiz. Yılın her günü çalışmakta ve size uygun olan zaman içinde taşınabilmenizi sağlamaktayız. Bütçeniz zorlanmadan evinizi ya da ofisinizi taşımanız için uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Firmamızı tercih etmeniz ile nakliyat için sözleşme yapmakta ve bu şekilde fiyatın kesin olmasını sağlamaktayız.

İstanbul Asansörlü Nakliyat

Nakliyatın kısa sürede sonuçlanması için modern teknolojiden yararlanmaktayız. Sahip olduğumuz portatif yük asansörlerini kullanmakta İstanbul asansörlü nakliyat yapmaktayız. Eşyaların nakliyata hazırlanması için kaliteli malzeme ile paketleme ve ambalajlama yapılmaktadır. Bu şekilde hazırlanan eşyalar asansörün liftlerine koyulmakta ve araçlara alınmaktadır. Araçlara alınan eşyalar dikkatle yerleştirilmekte ve ardından yeni adrese doğru yola çıkmaktadır. Yeni evinizin de üst katlarda olması halinde asansör kullanmaya devam etmekteyiz. Eşyaların evin içine alınmasından sonra ise yerleştirilmesi işlemi isteğinize bağlı olarak yapılmaktadır. Son teknoloji asansörlere sahip olmamız ile rezidans ve plazalar gibi çok yüksek binalarda yaşayan kişilerinde sorun yaşamadan taşınmasını da sağlamaktayız.

İstanbul Sigortalı Nakliyat

Her sektörde olduğu gibi nakliyat sektöründe de sigortanın önemi anlaşılmış bulunmaktadır. Firmamız güven konusuna önem vermekte ve bütün müşterilerinin eşyalarını İstanbul sigortalı nakliyat kapsamında taşımaktadır. Yapılan ücretsiz ekspertizle birlikte eşyaların gerçek değeri belirlenmektedir. Bu sayede sigorta gerçek değerleri üzerinden yapılmakta ve poliçesi de nakliyat öncesinde size teslim edilmektedir. Sigorta nakliyat öncesinde yapılmakta ve bir kaza olması halinde oluşan hasar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetini üstün kalitede vermekte ve bu şekilde yüzde yüz memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız. Nakliyat sürecinin yetkili arkadaşımızın denetimi ile gerçekleşmesiyle eşyaların başında olmanıza gerek kalmamaktadır. Detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.