Sigortalı Nakliyat

Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’da hizmet veren Cantürk Nakliyat firmamız müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır. Nakliyat hizmetini vermek için bütün belgeleri tam olan ve yasaların getirdiği sorumlulukları da tam olarak yerine getiren firmamız bütün müşterilerine sigorta desteği vermektedir. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde İstanbul sigortalı nakliyat yapılmaktadır. Eşyaların gerçek değerinden sigortalanması için ücretsiz ekspertiz yapılmaktadır. İlave ücret alınmadan yapılan sigorta ile istenmeyen bir kaza olması halinde oluşan hasar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Aldığımız üst düzey koruma önlemleri sayesine çoğu zaman sigorta ilave bir önlem olarak kalmaktadır. Bunun yanında müşterilerimizin içlerinin rahat olarak taşınması sağlanmaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama

Nakliyat sırasında eşyaların zarar görmemesi için firmamızı tercih ettiğiniz takdirde sadece kendi özel eşyalarınızı toplamanızı istemekteyiz. Geri kalan eşyaların paketleme ve ambalajlaması firmamızın bu alanda eğitimli ve deneyimli ekipleri tarafından yapılmaktadır. Bu şekilde her eşya kendi cinsine uygun olarak paketlenerek maksimum koruma sağlanmaktadır. Dikkatle paketlenen eşyalar asansörlü nakliyat yapıyor olmamız ile araçlara kol gücü ve bina merdivenleri kullanılmadan alınmaktadır. Kapalı kasa araçların içlerini süngerle kaplamakta ve bu şekilde trafikte oluşacak sarsıntılardan eşyaların etkilenmesini önlemekteyiz. Yeni adresinizde de asansörlü nakliyat yaparak eşyaları evin içine almaktayız. Burada yerleştirilmesi işlemini de isteğinize göre yapmakta ve evinizi normal hayatınıza devam etmeye uygun hale getirmekteyiz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Günümüzde hızla artan nakliyat ihtiyacı karşısında İstanbul evden eve nakliyat firmalarının sayıları da aynı oranda artmaktadır. Oysa bu firmaların hepsinin aynı kalitede hizmet vermediği bilinmektedir. Firma olarak bizler aranan güvenilir nakliyat firması olarak uzun yıllardır sektörde yer almaktayız. Sektöre pek çok yenilik getirmiş olmakla yetinmemekte eşyalar için daha güvenli ve daha konforlu nakliyat süreci nasıl oluştururuz araştırmasını yapmaya devam etmekteyiz. Firmamızı tercih ettiğinizde nakliyat sırasında eşyaların başında olmanıza gerek olmadığını görebilirsiniz. Yetkili arkadaşımız gerekli kontrolü ve koordinasyonu sağlamaktadır. İstanbul içinde bütün ilçelere ve şehir dışına nakliyatlar yapılan planlama ile sorunsuz olarak gerçekleştirilmekte ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.