Blog

Silivri Ucuz Nakliyat

Kentsel dönüşümün devam ettiği Silivri ucuz nakliyat hizmetine en çok ihtiyaç duyulan İstanbul ilçelerinden biridir. Uzun yıllardır sektörde yer alan deneyimli ve adı güvenle anılan Cantürk Nakliyat firmamız da bu hizmeti profesyonel ekipleri ile vermektedir. Ev ya da ofis taşımanın stresli ve sıkıntı verici bir süreç olduğunu bilmekteyiz. Bu stresin ve sıkıntının ortadan kısa zamanda kaldırılması içinde geniş ve dinamik ekipler ile modern yöntemler kullanarak nakliyatı gerçekleştirmekteyiz. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde hiçbir ücret talep etmeden adresinizi ziyaret etmekteyiz. Bu şekilde eşyaları görmekte ve yeni taşınacağı adres hakkında gerekli bilgiyi de almaktayız. Bütçenize uygun fiyat teklifimizi hazırlayıp onayınıza sunmaktayız. Onayınızı almanın ardından uygun olduğunu gün için taşınma planı oluşturmaktayız.

Silivri Asansörlü Nakliyat

Plan dahlinde taşınma günü yeterli sayıda personelden oluşan bir ekip evinize gelmektedir. Bunların bir kısmı yukarıda eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için paketleme ve ambalajlama yapmaktadır. Ekibin bir kısmı ise aşağıda bina önüne getirilen ve Silivri asansörlü nakliyat için kullanılacak olan portatif yük asansörünün kurulumunu yapmaktadır. Test aşaması da geçildikten sonra yukarıda taşınmaya hazırlanan eşyalar asansörün liftlerine koyularak araçlara alınmaktadır. Kol gücü ve bina merdivenlerinin kullanılmıyor olmasıyla eşyaların düşme, sürtünme gibi nedenler ile zarar görme ihtimali ortadan kalkmaktadır. Yeni evinde üst katlarda olması halinde asansör sistemleri kullanılmaya devam edilmekte ve nakliyatın hızla tamamlanması sağlanmaktadır.

Silivri Şehirler Arası Nakliyat

Evini ya da ofisini yeni bir şehre taşıyacak kişiler için bunun sıkıntı verici bir süreç olmasını firmamız uzman ekipleri ile önlemektedir. Kullandığımız kapalı kasa içleri süngerli yeni model araçlar ile eşyaları uzun yolda güvenle nakliyesinin gerçekleşmesini sağlamaktayız. Silivri Şehirler arası nakliyat sırasında kapalı kasa araçlar kullanarak eşyaların iklim şartlarından etkilenmesini önlemekteyiz. Yeni şehrinize güvenle varan eşyalar evin içine alındıktan sonra yerleştirilmesi işlemi yine uzman ekiplerimiz tarafından yapılmakta ve bu şekilde normal hayatınıza kısa sürede başlamanız sağlanmaktadır. Bütçenize uygun fiyatlar ile nakliyat çözümleri üretmekteyiz. Bu konuda detaylı bilgiyi müşteri temsilcisi arkadaşlarımızdan online olarak ya da telefonla alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş